Historie Winterkampioenschappen

Door Corona zijn in 2020 en 2021 geen Winterkampioenschappen gehouden.

Winterkampioenschappen   2019  22 deelnemers  22e editie
Winnaarsronde Verliezersronde Hoogste finishes
1e. Jasper van Vulpen 1e. Ton van Vliet 121 – Jasper van Vulpen
2e. Jip Rottier 2e. Kees de Groot  
3e. Rick Vianen 3e. Maarten Jansen  
3e. Michiel Sloos 3e. Lody Hol 180-er – 
Winterkampioenschappen   2018  16 deelnemers  21e editie
Winnaarsronde Verliezersronde Hoogste finishes
1e. Alle Lenoir 1e. Gilby van den Brink  
2e. Mike van Bemmel 2e. Wilco Spruit  
3e. Mark Bader 3e. Berry van der Lit  
3e. Jip Rottier 3e. Sjoerd van der Aar 180-er – 
Winterkampioenschappen   2017  28 deelnemers  20e editie
Winnaarsronde Verliezersronde Hoogste finishes
1e. Mike van Bemmel 1e. Ton van Vliet 156 – Ton van Vliet
2e. Wessel van Vulpen 2e. Jasper van Vulpen 144 – Michiel Sloos
3e. Mark Bader 3e. Berry van der Lit En nog 4 100+ finishes !!!
3e. Michiel Sloos 3e. Fred Touw 180-er – 2x Mike v Bemmel, 1x vier anderen
Winterkampioenschappen   2016  28 deelnemers  20e editie
Winnaarsronde Verliezersronde Hoogste finishes
1e. Jasper van Vulpen 1e. Maarten Jansen 147 – Paul Derks
2e. Mikey van Bemmel 2e. Jos van Leeuwen 146 – Dave Fredriks
3e. Paul Derks 3e. Kees de Groot En nog 7 100+ finishes !!!
3e. Michiel Sloos 3e. Dave Fredriks 180-er – 3x Jasper v Vulpen, 1x vijf anderen
Winterkampioenschappen   2015  32 deelnemers  
Winnaarsronde Verliezersronde Hoogste finishes
1e. Michiel Sloos 1e. Wessel van Vulpen Bart van Vliet 139
2e. Mikey van Bemmel 2e. Fred Touw Martin v Vulpen 107/115/135
3e. Jacco Steenbergen 3e. Roy Versteeg En nog 4 100+ finishes…
3e. Martin van Vulpen 3e. Mark Bader 180-er – Michiel Sloos, Dennis v Hall, Martin v Vulpen, Jasper v Vulpen, Mikey v Bemmel
Winterkampioenschappen   2014  37 deelnemers  
Winnaarsronde Verliezersronde Hoogste finishes
1e. Michiel Sloos 1e. Jasper van Vulpen Jasper van Vulpen – 170
2e. Mikey van Bemmel 2e. Kees de Groot Hugo Geutskens – 115
3e. Hugo Geutskens 3e. Sam van Engelen En nog 6 100 plus finishes
3e. Danny Nesselaar 3e. Michel Gerritsen 180-er – geen
Winterkampioenschappen   2013    
Winnaarsronde Verliezersronde Hoogste finishes
1e. Martin van Vulpen 1e. Fred Touw Michiel Sloos – 150
2e. Mikey van Bemmel 2e. David de Groot David d Groot – 113
3e. Lodie Hol 3e. Mirjam van Spanjen Harold v Dam – 112Lodie Hol – 102
3e. Alco van Miltenburg 3e. Dave Fredriks 180-er –Jasper v Vulpen 2x, Martin vVulpen / Lodie Hol / Theo v Spanjen /Fred Touw, allen 1x
Winterkampioenschappen   2012  34 deelnemers  
Winnaarsronde Verliezersronde Hoogste finishes
1e. Keven Waltene 1e. Harry van Schaik Martin van Vulpen – 156
2e. Mikey van Bemmel 2e. Ton van Vliet Keven Waltene – 106
3e. Roy Versteeg 3e. Jerby Carter Roy Versteeg – 100
3e. Michiel Sloos 3e. Sjoerd van der Aar 180-er – Martin v Vulpen 3x, David dGroot 2x, Kevin Waltene 1x, Gilby vdBrink, 1x
Winterkampioenschappen   2011  32 deelnemers  
Winnaarsronde Verliezersronde  Hoogste finishes
1e. Ton van Vliet 1e. Arno Tummers  Frank Nieuwendijk – 151 en 111
2e. Michiel Sloos 2e. Fred Touw  Kees de Groot – 116
3e. Ronald Scholten 3e. Lodi Hol  Arjan Rogier – 105
3e. Arjan Rogier 3e. Sjoerd van der Aar  180-er – Frank Nieuwendijk
     
Winterkampioenschappen   2010     
Winnaarsronde Verliezersronde  
1e. Henny van Kessel 1e. Steef Gerritsen  
2e. Jos van Leeuwen 2e. Mark Bader  
3e. Maarten Jansen 3e. ???  
3e. Alco van Miltenburg 3e. ???  
     
Winterkampioenschappen 2009     
Winnaarsronde Verliezersronde Hoogste finish
1e. René Reinhard 1e. Michiel Sloos Michiel Sloos – 102
2e. Chris Fredriks 2e. Bastiaan v Miltenburg  
3e. Arno Tummers 3e. Alco v Miltenburg  
3e. Jan van der Louw 3e. Jacco Steenbergen  
     
Winterkampioenschappen 2008     
Winnaarsronde Verliezersronde Hoogste finish
1e. Michiel Sloos 1e. Rene Reinhard Alco van Miltenburg – 114
2e. Henny v Kessel 2e. Jan van der Louw  
3e. Marcel Grundlehner 3e. Dennis v Spanjen  
3e. Martin v Vulpen 3e. Paul Derks  
     
Winterkampioenschappen 2007     
Winnaarsronde Verliezersronde Hoogste finish
1e. Jordy vd Werf 1e. Mike Luijtjes Marc Vergeer – 110
2e. Martin v Vulpen 2e. Jacco Steenbergen  
3e. Ton v Vliet 3e. Aart Eskes  
3e. Marc Vergeer 3e. Felix ?  
     
Teamkampioenschappen 2006     
Kampioen Teams Winnaarsronde Verliezersronde
1e. Pirates 3 1e. Michiel Sloos (Pirates 2) 1e. Ton v Vliet (Pirates 1)
2e. Pirates 2 2e. Jan van Maren 2e. Jacco Steenbergen (Pirates 3)
3e. Pirates 5 3e. Martin v Vulpen (Pirates 5) 3e. Jasper Oostveen (Pirates 4)
     
Teamkampioenschappen 2005     
Kampioen Teams Winnaarsronde Verliezersronde
1e. Pirates 2 1e. Michiel Sloos (Pirates 2) 1e. Tom Severs (Pirates 6)
2e. Pirates 3 2e. Sjoerd vd Aar (Pirates 3) 2e. Theo v Spanjen (Team SCH 5)
3e. Pirates 5 3e. Alex Luijtjes (Pirates 5) 3e. Tim Sistermans (Pirates 2)
     
Teamkampioenschappen 2004     
Kampioen Teams Winnaarsronde Verliezersronde
1e. Pirates 2 1e. Michael vd Tempel (v Vliet) 1e. Chris Fredriks (Pirates 2)
2e. Pirates 6 2e. Michiel Sloos (Pirates 2) 2e. Mark Bader (Pirates 6)
3e. Team v Vliet 3e. Kees Kastelein (Pirates 5) 3e. Jasper Oostveen (Pirates 4)
     
Teamkampioenschappen 2003     
Kampioen Teams Winnaarsronde Verliezersronde
1e. Pirates 5 1e. Michiel Sloos (Pirates 2) 1e. Ton v Vliet (Pirates 1)
2e. Pirates 3 2e. Chris Fredriks (Pirates 5) 2e. Dustin Broekhuizen (Pirates 3)
3e. Pirates 2 3e. Wilco Spruit (Pirates 5) 3e. Alex Luijtjes (Double Impact)
     
Teamkampioenschappen 2002     
Kampioen Teams Winnaarsronde Verliezersronde
1e. Pirates 2 1e. Chris Fredriks 1e. Maarten Brinkhorst
2e. Pirates 5 2e. Tom Severs 2e. Raymond Mengerink
3e. Pirates 1 3e. Tim Sistermans 3e. Ronald Scholten
     
Teamkampioenschappen 2001     
Kampioen Teams Winnaarsronde Verliezersronde
1e. Pirates 2 1e. Chris Fredriks 1e. Ton van Leeuwen
2e. Pirates 5 2e. Tom Severs 2e. Hans Griffioen
  3e. Tim Sistermans  
     
Teamkampioenschappen 2000     
Kampioen Teams Winnaarsronde Verliezersronde
1e. Pirates 2 1e. Tim Sistermans 1e. Ton v Leeuwen
2e. Snijbedrijf van Leeuwen 2e. Sjoerd vd Aar 2e. Hans Griffioen
3e. Pirates 5 3e. Michiel Sloos 3e. P Kleyer / E Hol
     
Teamkampioenschappen 1999     
Kampioen Teams Winnaarsronde  
1e. Pirates 2 1e. Michiel Sloos  
2e. Triaq 2e. Patrick van der Pijl  
3e. Snijbedrijf van Leeuwen 3e. Peter Kleyer  
     
Teamkampioenschappen 1998     
Kampioen Teams Winnaarsronde  
1e. Snijbedrijf van Leeuwen 1e. ?  
  2e. ?  
  3e. Dustin Broekhuizen  
     
Teamkampioenschappen 1997     
Kampioen Teams Winnaarsronde  
1e. Snijbedrijf van Leeuwen 1e. Andre Voorhout  

Leave a Reply